Dostawa gratis od 140 zł
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Darmowa dostawa

Yankee Candle

Popularne produkty marki Stadler Form:

Stadler Form - Jasmine aromatyzer - biały


Dostępność: chwilowy brak
Producent Stadler Form

Aromatyzer wykorzystujący technikę ultradźwiękową, która zamienia mieszaninę wody i olejku zapachowego w delikatną mgiełkę, która unosi się w powietrzu.

Cena: 249,00 zł 249.00
ilość szt.
dodaj do listy zakupów
Cuda.pl dla Ciebie:
ikonka_gwarancja Produkty są świeże i oryginalne


Opis

Jasmine aromatyzer wykorzystuje technikę ultradźwiękową, która zamienia mieszaninę wody i olejku zapachowego w delikatną mgiełkę, która unosi się w powietrzu. Co 20 minut wypełnia powietrze ulubionym zapachem.

Sposób użycia:

1. Ustawić aromatyzer Jasmine w wybranym miejscu na płaskiej powierzchni. Podłączyć przewód zasilający do gniazdka w urządzeniu, a drugi koniec z przejściówką do odpowiedniego gniazdka sieciowego.

2. Podnieść pokrywę w celu wlania wody i substancji zapachowej.

3. Napełnić pojemnik wodą do znaku poziomu maksymalnego. Uwaga! Po napełnieniu urządzenia wodą, nie należy go obracać, gdyż woda mogłaby dostać się do układu elektronicznego.

4. Wlać 2-3 krople ulubionego płynu zapachowego bezpośrednio do wody. Obu substancji nie trzeba mieszać - wykona to membrana ultradźwiękowa.

5. Zamknąć pokrywę.

6. Włączyć aromatyzer Jasmin przez wciśnięcie przycisku wyłącznika zasilania. Zapali się biała kontrolka z przodu. Jeśli to nie nastąpi, należy sprawdzić, czy w urządzeniu jest odpowiednia ilość wody lub, czy przewód elektryczny jest prawidłowo podłączony do sieci.

7. Tryb przerywany umożliwia pracę urządzenia przez cały dzień (ok. 21 godzin) bez konieczności uzupełniania wody. Po naciśnięciu przycisku trybu przerywanego powinna się zapalić biała kontrolka. Teraz dozownik będzie przez 10 minut rozpylał w pomieszczeniu zapach, po czym nastąpi 20 minutowa przerwa. Ten tryb pozwala na rozpylanie zapachu w powietrzu w przyjemnych, niewielkich dawkach. Zaleta: osoby w pomieszczeniu nie przyzwyczajają się do zapachu, dlatego można go będzie używać przez długi czas.

8. Gdy zajdzie konieczność dolania wody, należy wyłączyć urządzenie i wyjąć przewód zasilający z gniazdka. Zdjąć pokrywę i dolać wodę do poziomu maksymalnego.


Specyfikacja:


Moc: 7,2 W

Napięcie: 220-240 V
Wielkość pokoju: do 50 m 2 /125 m 3
Dozownik zapachu
Tryb interwału - praca przerywana 10 min. on / 20 min. off
Działa do 21 godz. na jednym napełnieniu
Automatyczny wyłącznik
Pojemność 100 ml
Wydajność do 10 g na godzinę

Gwarancja 2 lata od daty zakupu.

Nie ma jeszcze opinii do tego produktu.

Tylko Klienci, którzy kupili ten produkt mogą dodać do niego opinię.
Inni Klienci kupując ten produkt kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl