Kosmetyki
Producent
-
Abody (1)
-
Acorelle (8)
-
Alba Botanica (3)
-
Alepia (22)
-
Apteczka Agafii (4)
-
Artido (17)
-
Astron (1)
-
Ban Lab (1)
-
Bania Agafii (31)
-
Barwa (5)
-
Biały Jeleń (3)
-
Biolaven (13)
-
Biotar (1)
-
Bomb Cosmetics (453)
-
Crazy Rumors (30)
-
Dabur (22)
-
Eco Cosmetics (18)
-
Eco Laboratorie (44)
-
Ecodenta (7)
-
Etja (50)
-
Facklemann (1)
-
Farmona (3)
-
Fitokosmetik (47)
-
Fitomed (11)
-
Foufour (38)
-
GoCranberry (7)
-
Herbamedicus (18)
-
Herbaria (5)
-
Hesh (14)
-
Invisibobble (19)
-
Khadi (39)
-
KTC (7)
-
Le Cafe de Beaute (9)
-
Le Chatelard 1802 (48)
-
Le Serail (2)
-
Linzi Clip (32)
-
Make Me Bio (22)
-
Marka własna Cuda.pl (4)
-
Mirrolla (1)
-
Mohani (9)
-
Nacomi (61)
-
Najel (16)
-
Natura Siberica (1)
-
Nevskaya Cosmetica (1)
-
Organic Shop (17)
-
Orientana (84)
-
Planeta Organica (3)
-
Polny Warkocz (14)
-
Receptury Babuszki Agafii (10)
-
Royal Alepp (3)
-
Solanka z Zabłocia (2)
-
Splat (1)
-
Sunniva Med (23)
-
Sylveco (48)
-
Tangle Teezer (21)
-
Tropical Naturals (1)
-
Vianek (32)
-
Vinsvin (2)
-
Wurm (1)
-
Yankee Candle (41)
-
Yope (14)
-
Your Natural Side (45)
-
Zabłocka (4)
-
ZUZii (1)
Cena
-
od
do

Do pielęgnacji suchej skóry. Wyciąg z aloesu przywraca skórze gładkość i jedwabistość oraz odpowiednie nawilżenie.

Żel przeznaczony do pielęgnacji kolan, łokci i innych partii ciała w stanach zapalnych i bólowych.

Do codziennej pielęgnacji suchej, podrażnionej i spierzchniętej skóry. Odpowiednia dla małych dzieci i seniorów.

Krem z glukozaminą wzbogacony o ekstrakt z arniki, oliwę, masło shea oraz kamforę.

Maść bogata w naturalne olejki i esencje roślinne. Zawiera odżywczą kamforę, odświeżający rozmaryn, kojącą lawendę i arnikę.

Balsam chłodzi, działa rewitalizująco i odprężająco, zawiera kamforę oraz ekstrakty z mięty, arniki i eukaliptusa.

Balsam rozgrzewa i relaksuje. Zawiera arnikę, kamforę, rozmaryn i chili.

Balsam z oliwą z oliwek, nawilża i natłuszcza skórę, czyni ją miękką i przyjemną w dotyku.

Zawarty w kremie kwas hialuronowy reguluje zawartość wilgoci w skórze oraz nadaje jej przyjemne uczucie świeżości oraz pozostawia skórę gładką i delikatną.

Rozluźniająca i odprężająca maść do stosowania na skórę. Zawiera wyciągi z roślin i ziół, m.in. papryki, rumianku, żywokostu, arniki i lawendy.

Polecana do stosowania na stłuczenia, krwiaki i po silniejszych urazach.

Krem pielęgnujący dla suchej i szorstkiej skóry.

Zawiera wyciąg z liści czerwonych winogron. Do pielęgnacji ciężkich, opuchniętych i zmęczonych nóg.

Żel orzeźwia i koi nogi oraz stopy. Niwelują uczucie ciężkości i obrzęku.

Lekki krem zapewniający skórze odpowiednie nawilżenie. Nadaje skórze promienny wygląd. Łagodzi podrażnienia i swędzenie.

Olejek skutecznie i łagodnie usuwa makijaż z twarzy i oczu. Pozostawia skórę miękką i promienną. Przeznaczony szczególnie dla skóry wrażliwej i suchej.

Krem jest przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, a przede wszystkim skóry suchej i szorstkiej. Zapewnia utrzymanie właściwego nawilżenia w każdych warunkach. Lekka formuła dobrze się wchłania i pozostawia skórę pełną blasku.

Serum doskonale pielęgnuje każdy rodzaj cery. Nawilża, wygładza i przywraca skórze blask. Ujędrnia, powoduje spłycenie zmarszczek i zapobiega powstawaniu nowych.

Płyn do codziennego oczyszczania twarzy i demakijażu twarzy, oczu i ust. Skóra pozostaje oczyszczona i bez podrażnień.